Pirtis 2020-08-25T08:54:20+00:00

Pirtis

Pirtis

Mucveida pirtis

Taisnstūra mobilā mucas pirts ir lielisks risinājums, ja ir ierobežota vieta pagalmā vai dārzā. Šī modeļa pirtis ir viegli uzturamas un tām ir ērts plānojums. Mucas pirtis ērti uzņems lielu draugu pulciņu un kļūs par īstu svētību tiem, kam mājās nav atpūtas laukuma. Mucu jebkurā brīdī var viegli pārvietot. Ir iespējami dažādi pirts izmēri.

Pirtis ar nojumi

Vai vēlaties atsevišķu vietu savā pagalmā vai dārzā? Šī pirts ar slēgtu nojumi sniegs Jums šādu iespēju. Nav nozīmes sezonai, jo visu cauru gadu pirti varēsiet efektīvi izmantot. Slīdošās durvju sistēmas, lietus vai vēja gadījumā ļaus Jums izbaudīt mierīgu atpūtu un priecāties par apkārtējo vidi. Ir iespējami dažādi pirts izmēri.

Pirts laiva

Šāda veida pirtīm ir unikālas priekšrocības. Šīs pirts saimnieki var atpūsties un baudīt pirts priekus pat ezera vidū. Mūsu jaunākais modelis ir ar pilnu aprīkojumu, kompaktu guļamistabu, tualeti un dušas telpu. Kļūsti par sava miera un atpūtas kapteini un piestāj sev vēlamajā miera ostā. Kļūsti par nākamo pirts kapteini TIEŠI TU!